♥ Volontiraj

Volontiranje je najbitnija sastavnica naše udruge! Bez naših vrijednih volontera ne bismo se mogli brinuti o tolikom broju potrebitih osoba na ulici.

Udruga trenutno broji preko 70 aktivnih volontera. Volonteri sudjeluju u svim aktivnostima udruge; od pripreme humanitarnih paketa, kuhanja kave i čaja, podjele paketa, nabavke namirnica, prikupljanja donacija, traženja smještaja za korisnike, rješavanja pravnih pitanja, pa sve do organizacija hodočašća, itd.

Vjerujemo da bilo tko, neovisno godinama, struci, znanju i mogućnostima može doprinijeti radu udruge i tako pomoći našim potrebitim korisnicima. Pomaganjem drugom čovjeku kroz volontiranje ujedno pomažemo i sebi! Upravo te stoga ohrabrujemo da se prijaviš za volontiranje!

Prijava za volontere

Prijave za nove volontere su uvijek otvorene jer što nas više ima, možemo pomoći većem broju ljudi na kvalitetniji način! Svi su dobrodošli!

Za prijavu je potrebno izdvojiti tek nekoliko minuta! 🙂